Schoolorganisatie

Schoolorganisatie Bertrand Russell college

 

Schoolleiding

  • Rector: dhr. C.J. Laan (k.laan@bertrand.nl)
  • Conrector: mw. drs. Y.H.M. Broshuis (v.broshuis@bertrand.nl)

Afdelingsleiders

  • Klas 1 totaal plus atheneum 2: mw. A.J.M. de Jong (a.dejong@bertrand.nl)
  • Havo 2 en 3: vacature
  • Havo 4-5: dhr. drs. J.H. Plooijer (j.plooijer@bertrand.nl)
  • Atheneum3-4-5-6: mw. drs. I. van ‘t Hull (I.vanthull@bertrand.nl)

Begeleiding

  • Decanaat , mw. T.M.J. de Moel (t.demoel@bertrand.nl), Advisering en begeleiding studie- en beroepskeuze
  • Dyslexiecoördinator: mw. E.I.L. Deichsel (e.deichsel@bertrand.nl)
  • Interne contactpersoon: mw. L.C. Wijga-de Groot (l.wijga@bertrand.nl)
  • Zorgcoördinatie: dhr. B.L. t Hart (b.thart@bertrand.nl)

Receptie en administratie

  • Hoofdconciërge: mw. K. Slegt (k.slegt@bertrand.nl)
  • Hoofd administratie: mw. A.M. Borgemeester (a.borgemeester@bertrand.nl)

Adres onderbouw: Erasmusstraat 1, 1561 KD Krommenie. Tel. nr.: 075 - 640 4104
Adres bovenbouw: Erasmusstraat 28, 1561 KD Krommenie. Tel. nr.: 075 - 621 0426
Email: brchv@bertrand.nl

Webbeheerder: drs. R.J. van Maanen (r.vanmaanen@bertrand.nl)

De receptie van de school is geopend vanaf 7.45 uur. De administratie vanaf 8.30 uur. De school is telefonisch bereikbaar tot 17.00 uur.

" What is wanted is not the will to believe, but the will to find out, which is the exact opposite. "

Bertrand Russell

Top